AKADEMIA ZERO WASTE W MIĘDZYNARODOWYM GRONIE LIDERÓW THE CLIMATE REALITY PROJECT

Z ogromną dumą i radością dzielę się informacją, że oto jestem certyfikowanym Liderem Klimatycznym The Climate Reality Project.


To jest ogromny zaszczyt być jednym z zaledwie kilkunastu Liderów Klimatycznych z Polski pośród 27 000 Liderów z ponad 100 krajów na całym świecie!⁣

Tydzień intensywnego szkolenia, bezcenna wiedza nie tylko od samego Al’a Gore, ale też od innych fantastycznych ekspertów od klimatu, wspaniali ludzie z całego świata, którzy chcą robić jeszcze więcej dla Matki Ziemi, dla nas samych i dla przyszłych pokoleń. Jestem dumna z przynależności do rodziny „Zielonego Pierścienia” (“Green Ring” to oficjalny symbol Climate Leadera).

O The Climate Reality Project:

Misją The Climate Reality Project jest katalizowanie globalnych rozwiązań na rzecz kryzysu klimatycznego poprzez podejmowanie pilnych działań jako konieczności w każdym sektorze społecznym.


Ziemia stoi w obliczu kryzysu klimatycznego napędzanego paliwami kopalnymi. W Climate Reality jesteśmy po to, aby pilne działania stały się koniecznością. W polityce. W biznesie. W każdym aspekcie naszego życia. Wszędzie.
Potrzebne są pilne działania na rzecz ograniczenia emisji gazów cieplarnianych i przyspieszenia globalnego przejścia na odnawialne źródła energii. Musimy też wywierać wpływ na światowych przywódców, aby ci wzmocnili i dotrzymali zobowiązań wynikających z porozumienia paryskiego.

W 2006 roku laureat Nagrody Nobla i były wiceprezydent Stanów Zjednoczonych Al Gore sprawił, że świat zaczął głośno rozmawiać o zmianach klimatycznych po nagrodzonym Oscarem filmie “Niewygodna prawda”.
To był dopiero początek rewolucji klimatycznej. Później, w tym samym roku, Al Gore stworzył The Climate Reality Project, aby przekuć te dyskusje w działania na całej Ziemi.
Dzisiaj, jako Climate Reality, jesteśmy zróżnicowaną grupą pełnych pasji osób, które zjednoczyły się, aby rozwiązać największe wyzwanie naszych czasów. Jesteśmy aktywistami, liderami kultury, organizatorami, naukowcami i gawędziarzami zaangażowanymi we wspólne budowanie zrównoważonej przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.